Polowanie


2 głosy
Jagten
Oceń film
5.00

Polowanie - fabuła

Fabuła filmu "Polowanie"


Film "Polowanie" to opowieść o grupie przyjaciół, którzy wybierają się na wyprawę do lasu. Głównym bohaterem jest Lucas, który wraz ze swoimi przyjaciółmi, Marcusem, Anną i Peterem, wyrusza w niezwykłą podróż.


Wyprawa w głąb lasu


Grupa przyjaciół wyrusza w głąb lasu, aby odnaleźć skarb, który miał tam ukryć ich zmarły ojciec Lucasa. W trakcie wyprawy spotykają tajemniczego mężczyznę, który twierdzi, że wie, gdzie znajduje się skarb. Mężczyzna oferuje im pomoc w odnalezieniu skarbu, ale w zamian żąda od nich, aby wzięli udział w polowaniu.


Polowanie


Grupa przyjaciół decyduje się wziąć udział w polowaniu. Podczas polowania spotykają tajemniczego mężczyznę, który okazuje się być ich zmarłym ojcem. Mężczyzna wyjaśnia im, że skarb, który szukali, został ukryty w lesie.


Walka o skarb


Grupa przyjaciół postanawia walczyć o skarb. W trakcie walki okazuje się, że tajemniczy mężczyzna, który ich poprowadził, jest w rzeczywistości złym czarownikiem, który chce skarbu dla siebie. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby pokonać czarownika i odzyskać skarb.


Zakończenie


Po wielu przygodach i niebezpieczeństwach, przyjaciele odzyskują skarb i wracają do domu. W trakcie powrotu Lucas odkrywa, że skarb, który znaleźli, to w rzeczywistości jego ojciec, który został uwięziony przez czarownika. Przyjaciele postanawiają wspólnie wykorzystać skarb, aby pomóc innym.

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Polowanie obsada
Polowanie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Thomas Vinterberg
Scenariusz: Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm
Produkcja: Dania, Szwecja
Premiera: 15 marca 2013 (Polska)
20 maja 2012 (świat)

Polowanie - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Polowanie - Opinie

2 + 4 =

Polowanie - polecane w tej kategorii

Polowanie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne