Smak curry


0 głosy
The Lunchbox
Oceń film
0.00

Smak curry - fabułaFabuła filmu "Smak curry"Film "Smak curry" to opowieść o rodzinie, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Głównymi bohaterami są Roshan i Laxmi, małżeństwo pochodzące z Indii, które przeprowadziło się do Nowego Jorku.

Rozterki Roshana i LaxmiRoshan i Laxmi są zmuszeni do przystosowania się do nowego życia w Nowym Jorku. Próbują znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, ale ich przeszłość i kultura są dla nich wciąż ważne. Próbują zachować swoje tradycje, ale jednocześnie starają się zaakceptować nowe życie.

Konflikt między rodzicami a dziećmiRoshan i Laxmi mają dwoje dzieci - córkę, Asha, i syna, Raja. Asha i Raja są zmuszeni do przystosowania się do nowego środowiska, ale ich rodzice starają się zachować swoje tradycje. Dzieci są zmęczone tym, że ich rodzice nie akceptują ich nowego życia. W końcu rodzice i dzieci muszą znaleźć kompromis, aby móc żyć w zgodzie.

Smak curryGłównym tematem filmu jest smak curry. Curry jest jednym z najważniejszych elementów kultury indyjskiej i jest symbolem rodziny Roshana i Laxmi. Przez cały film rodzina próbuje odnaleźć swój smak curry, który pozwoli im zachować swoje tradycje i jednocześnie przystosować się do nowego życia.

ZakończenieFilm kończy się wzruszającym momentem, w którym rodzina Roshana i Laxmi odnajduje swój smak curry. Dzięki temu mogą zachować swoje tradycje, ale jednocześnie akceptować nowe życie. Film pokazuje, że nawet w obliczu trudnych sytuacji można znaleźć sposób na zachowanie swojej tożsamości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Smak curry obsada
Smak curry
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Ritesh Batra
Scenariusz: Ritesh Batra, Rutvik Oza
Produkcja: Francja, Indie, Niemcy, USA
Premiera: 14 lutego 2014 (Polska)
19 maja 2013 (świat)

Smak curry - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Smak curry - Opinie

6 + 5 =

Smak curry - polecane w tej kategorii

Smak curry - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne