Życie Adeli


1 głosy
La vie d'Adèle
Oceń film
5.00

Życie Adeli - fabułaFabuła filmu "Życie Adeli"Film "Życie Adeli" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Adele. Jest ona córką bogatego właściciela ziemskiego, który wychowuje ją w duchu wyższych wartości. Adele jest zafascynowana światem sztuki i marzy o tym, aby zostać artystką.

Adele i jej rodzinaAdele ma trzech braci i dwie siostry. Jej rodzina jest bardzo zamożna, ale jej ojciec jest bardzo surowy i wymaga od niej, aby była posłuszna i szanowała jego zasady. Adele jest zmuszona do przestrzegania tych zasad, ale w głębi duszy marzy o wolności.

Adele i jej przyjacieleAdele ma kilku przyjaciół, którzy są jej wsparciem w trudnych chwilach. Wśród nich są: jej najlepsza przyjaciółka, która jest jej wiernym towarzyszem, oraz młody malarz, który jest zafascynowany jej talentem.

Adele i jej miłośćAdele poznaje młodego mężczyznę o imieniu Henri. Jest on synem służącego w domu Adele. Oboje zakochują się w sobie, ale ich miłość jest niemożliwa do zrealizowania ze względu na różnice społeczne. Adele jest zmuszona do wyboru między miłością a posłuszeństwem wobec ojca.

ZakończenieAdele postanawia wybrać miłość i wyrusza w podróż, aby odnaleźć szczęście. W trakcie tej podróży odkrywa swoje prawdziwe ja i odkrywa, że jest w stanie zrealizować swoje marzenia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Adele i Henri są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Życie Adeli obsada
Życie Adeli
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 179 min.
Reżyseria: Abdellatif Kechiche
Scenariusz: Abdellatif Kechiche, Ghalia Lacroix
Produkcja: Belgia, Francja, Hiszpania, Tunezja
Premiera: 18 października 2013 (Polska)
23 maja 2013 (świat)

Życie Adeli - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Życie Adeli - Opinie

2 + 4 =

Życie Adeli - polecane w tej kategorii

Życie Adeli - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne