Zapaśnik


4 głosy
The Wrestler
Oceń film
2.50

Zapaśnik - fabułaHistoria"Zapaśnik" to film opowiadający historię byłego zapaśnika, Jacka Conroya. Jack jest byłym mistrzem w zapasach, który po latach zostaje zmuszony do powrotu do ringu. Jego przeciwnikiem jest jego dawny przyjaciel, Ivan Drago. Drago jest zawodowym zapaśnikiem, który jest wspierany przez swojego trenera, Nicolai Koloffa.

Jack ConroyJack Conroy jest byłym mistrzem w zapasach, który po latach zostaje zmuszony do powrotu do ringu. Jest zdeterminowany, aby pokonać swojego dawnego przyjaciela, Ivana Dragę. Jack jest wspierany przez swojego przyjaciela i trenera, Mickeya Goldmillera. Mickey pomaga Jackowi przygotować się do walki, a także wspiera go psychicznie.

Ivan DragoIvan Drago jest zawodowym zapaśnikiem, który jest wspierany przez swojego trenera, Nicolai Koloffa. Drago jest zdeterminowany, aby pokonać Jacka Conroya i udowodnić, że jest najlepszy. Jest silny i bezwzględny, a jego celem jest zdobycie sławy i uznania.

WalkaWalka między Jackiem Conroyem a Ivanem Dragą jest jednym z najbardziej emocjonujących momentów w filmie. Obaj zawodnicy walczą z całych sił, a widzowie są zafascynowani ich wytrwałością i determinacją. Ostatecznie Jack Conroy pokonuje Ivana Dragę, a jego zwycięstwo jest oklaskiwane przez tłum.

MorałFilm "Zapaśnik" pokazuje, że nawet po latach można odzyskać swoją pasję i zdobyć szacunek. Pokazuje również, że niezależnie od tego, jak trudne są sytuacje, zawsze można znaleźć w sobie siłę, aby je pokonać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zapaśnik obsada
Zapaśnik
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Darren Aronofsky
Scenariusz: Robert D. Siegel
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 20 marca 2009 (Polska)
5 września 2008 (świat)

Zapaśnik - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Oglądaj
4,90 zł
za film
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Zapaśnik - Opinie

1 + 3 =

Zapaśnik - polecane w tej kategorii

Zapaśnik - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne