Imagine - fabułaFabuła filmu "Imagine"Film "Imagine" opowiada historię młodego chłopaka o imieniu John Lennon. Jest on zafascynowany muzyką i marzy o tym, by zostać muzykiem. W wieku 16 lat wyjeżdża do Liverpoolu, gdzie spotyka swojego przyjaciela Paula McCartneya. Razem tworzą zespół muzyczny, który nazywa się The Beatles.

John Lennon i The BeatlesJohn Lennon i The Beatles szybko stają się sławni. Ich muzyka zaczyna być słuchana na całym świecie. John staje się jednym z najbardziej znanych muzyków w historii. Jego piosenki są pełne optymizmu i nadziei.

KonfliktNiestety, wkrótce pojawia się konflikt między Johnem a resztą zespołu. John chce, aby The Beatles skupili się na tworzeniu muzyki, a reszta zespołu chce zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Konflikt między nimi narasta, aż w końcu John postanawia opuścić zespół.

John Lennon soloJohn postanawia kontynuować swoją karierę muzyczną solo. Jego muzyka staje się jeszcze bardziej optymistyczna i pełna nadziei. Jego piosenki są o miłości, wolności i pokoju. John staje się symbolem pokoju i wolności.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której John występuje na scenie i śpiewa swoją słynną piosenkę "Imagine". Wszyscy słuchają jego słów i wszyscy są zachwyceni. To właśnie ta piosenka stała się symbolem pokoju i wolności.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Imagine obsada
Imagine
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Komedia, Dramat
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Andrzej Jakimowski
Scenariusz: Andrzej Jakimowski
Produkcja: Francja, Polska, Portugalia, Wielka Brytania
Premiera: 12 kwietnia 2013 (Polska)
12 października 2012 (świat)

Imagine - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Imagine - Opinie

7 + 6 =

Imagine - polecane w tej kategorii

Imagine - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne