Snajper - Broń odwetu


3 głosy
Sniper - Oruzhie vozmezdija
Oceń film
4.67

Snajper - Broń odwetu - fabułaFabuła filmu "Snajper - Broń odwetu"Film "Snajper - Broń odwetu" to opowieść o weteranie wojennym, Bobie Lee Swaggerze, który po powrocie z Iraku zostaje wciągnięty w spisek, który ma na celu zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Bob Lee Swagger, były snajper wojskowy, zostaje wciągnięty w spisek przez generała Isaaca Johnsona, który chce wykorzystać jego umiejętności do zamachu na prezydenta. Generał Johnson wraz z agentem FBI, Nickiem Memphisem, próbują wykorzystać Boba do wykonania zadania.

Bob Lee Swagger nie chce współpracować z generałem Johnsonem i odmawia wykonania zadania. Generał Johnson postanawia wykorzystać przeciwko Bobowi jego przyjaciela, Donny'ego, który zostaje aresztowany i oskarżony o zamach na prezydenta.

Bob Lee Swagger postanawia uciec i ukrywa się w górach, gdzie zaczyna przygotowywać się do odwetu. Wraz z pomocą swojego przyjaciela, Jacka, Bob Lee Swagger przygotowuje plan zemsty na generale Johnsonie i jego ludziach.

Bob Lee Swagger wykorzystuje swoje umiejętności snajperskie, aby zemścić się na generale Johnsonie i jego ludziach. W końcu udaje mu się zemścić i uwalnia Donny'ego.

Na koniec Bob Lee Swagger i jego przyjaciele odzyskują wolność i mogą cieszyć się życiem. Film kończy się sceną, w której Bob Lee Swagger i jego przyjaciele spotykają się na pogrzebie Donny'ego, aby oddać mu hołd.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Snajper - Broń odwetu obsada
Snajper - Broń odwetu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Aleksandr Efremov
Scenariusz: Gleb Shprigov
Produkcja: Rosja, Białoruś
Premiera: 9 maja 2009 (świat)

Snajper - Broń odwetu - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Snajper - Broń odwetu - Opinie

6 + 4 =

Snajper - Broń odwetu - polecane w tej kategorii

Snajper - Broń odwetu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne