Blitz - fabułaFabuła filmu "Blitz"Film "Blitz" to thriller kryminalny z 2011 roku, w reżyserii Elliotta Lestera. Głównymi bohaterami są detektyw Tom Brant (Jason Statham) oraz seryjny morderca, znany jako Blitz (Paddy Considine).

Tom Brant - detektywTom Brant jest detektywem z londyńskiej policji. Jest bardzo dobrym policjantem, ale ma też swoje słabości. Jest nadużywającym alkoholu, niezdyscyplinowanym i niezbyt skutecznym w śledztwach.

Seryjny morderca - BlitzBlitz to seryjny morderca, który zaczyna zabijać policjantów. Jego celem jest zemsta na policji za to, że nie potrafiła go schwytać wcześniej. Jest bardzo inteligentny i zdeterminowany, a jego ofiary są zawsze policjantami.

ŚledztwoTom Brant i jego partner, Porter Nash (David Morrissey), zostają wyznaczeni do śledztwa w sprawie Blitza. Muszą znaleźć sposób, aby go złapać, zanim zabije kolejną ofiarę. Tom i Porter muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby złapać Blitza i zakończyć jego szaleństwo.

ZakończenieTom i Porter w końcu znajdują sposób, aby złapać Blitza. Tom wykorzystuje swoje umiejętności detektywistyczne, aby złapać Blitza i zakończyć jego szaleństwo. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a Tom i Porter są bohaterami, którzy uratowali miasto przed seryjnym mordercą.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blitz obsada
Blitz
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Elliott Lester
Scenariusz: Nathan Parker
Produkcja: Francja, USA Wielka Brytania
Premiera: 6 maja 2011 (świat)

Blitz - gdzie obejrzeć

10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
4,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Blitz - Opinie

1 + 2 =

Blitz - polecane w tej kategorii

Blitz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne