Miss mokrego podkoszulka


0 głosy
Miss mokrego podkoszulka
Oceń film
0.00

Miss mokrego podkoszulka - fabułaFabuła filmu "Miss mokrego podkoszulka"Film "Miss mokrego podkoszulka" to komedia romantyczna opowiadająca historię młodej kobiety o imieniu Lucy. Lucy jest zwykłą dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku i pracuje w sklepie z odzieżą. Pewnego dnia jej życie zmienia się, gdy w sklepie pojawia się tajemniczy mężczyzna o imieniu Jack.

Romans Lucy i JackaJack i Lucy szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spotykać się regularnie. Ich znajomość szybko przeradza się w romans. Lucy jest zakochana po uszy, ale Jack ma tajemnicę, która może zniszczyć ich związek. Okazuje się, że Jack jest milionerem, który ukrywa swoje bogactwo przed światem.

Walka o miłośćJack i Lucy muszą walczyć o swoją miłość, gdyż Jacka otacza wiele osób, które chcą wykorzystać jego bogactwo. Lucy musi stawić czoła wielu przeciwnościom, aby zdobyć serce Jacka i pokazać mu, że prawdziwa miłość nie zależy od pieniędzy.

Happy endFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Lucy i Jack zdobywają swoją miłość i są szczęśliwi razem. Lucy uczy Jacka, że prawdziwa miłość nie zależy od pieniędzy, a Jack uczy Lucy, że pieniądze nie są wszystkim. Film kończy się sceną, w której Lucy i Jack są szczęśliwi razem i cieszą się swoją miłością.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miss mokrego podkoszulka obsada
Miss mokrego podkoszulka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 55 min.
Reżyseria: Witold Adamek
Scenariusz: Maciej Karpiński
Produkcja: Polska
Premiera: 21 kwietnia 2003 (świat)

Miss mokrego podkoszulka - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Miss mokrego podkoszulka - Opinie

2 + 6 =

Miss mokrego podkoszulka - polecane w tej kategorii

Miss mokrego podkoszulka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne