Dzień świra


0 głosy
Dzień świra
Oceń film
0.00

Dzień świra - fabułaFabuła filmu "Dzień świra"Film "Dzień świra" to komedia z 2002 roku w reżyserii Marka Koterskiego. Głównym bohaterem jest Marek, który po przejściu na emeryturę zaczyna mieć problemy ze znalezieniem swojego miejsca w świecie.

Marek - główny bohaterMarek jest byłym nauczycielem, który po przejściu na emeryturę zaczyna mieć problemy ze znalezieniem swojego miejsca w świecie. Jego życie zaczyna się komplikować, gdy jego żona zostaje zwolniona z pracy, a jego syn wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Wkrótce Marek zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem i zaczyna mieć problemy z prawidłowym funkcjonowaniem.

Inni bohaterowieW filmie pojawiają się także inne postacie, takie jak: żona Marka, która zostaje zwolniona z pracy, syn Marka, który wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, sąsiadka Marka, która jest jego jedynym przyjacielem, oraz szef Marka, który jest jego przeciwnikiem.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Marek odnajduje swoje miejsce w świecie i zaczyna akceptować swoje życie takim, jakie jest. Pomaga mu w tym jego sąsiadka, która jest jego jedynym przyjacielem. Film kończy się sceną, w której Marek i jego sąsiadka wychodzą razem na spacer.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dzień świra obsada
Dzień świra
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Obyczajowy
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Marek Koterski
Scenariusz: Marek Koterski
Produkcja: Polska
Premiera: 7 czerwca 2002 (Polska)
7 czerwca 2002 (świat)

Dzień świra - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Dzień świra - Opinie

3 + 6 =

Dzień świra - polecane w tej kategorii

Dzień świra - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne