Noc świętego Mikołaja


0 głosy
Noc świętego Mikołaja
Oceń film
0.00

Noc świętego Mikołaja - fabułaNoc świętego MikołajaFilm "Noc świętego Mikołaja" to klasyczna opowieść o magii świąt Bożego Narodzenia. Głównym bohaterem jest 8-letni Kevin McCallister, który zostaje sam w domu, gdy jego rodzina wyjeżdża na święta. Kevin szybko odkrywa, że jego dom jest celem dwóch złodziei, Harry'ego i Marv'a.

Przygotowania do obronyKevin postanawia bronić swojego domu przed złodziejami. Przygotowuje pułapki, które mają ich powstrzymać. W tym celu wykorzystuje wszystko, co znajduje w domu, od śnieżnych armat po świeżo upieczone ciasteczka.

Przybycie świętego MikołajaGdy Harry i Marv w końcu docierają do domu Kevina, okazuje się, że to nie oni są głównymi bohaterami tej historii. Wszystko zmienia się, gdy do domu Kevina przybywa święty Mikołaj. Jego magia sprawia, że Harry i Marv zostają ukarani za swoje złe uczynki.

ZakończenieŚwięty Mikołaj zostawia Kevina z prezentami i wspaniałymi wspomnieniami. Kevin w końcu zrozumiał, że najważniejsze jest to, by być blisko swoich bliskich. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Kevin i jego rodzina spędzają razem święta Bożego Narodzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Noc świętego Mikołaja obsada
Noc świętego Mikołaja
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 56 min.
Reżyseria: Janusz Kondratiuk
Scenariusz: Janusz Kondratiuk, Grzegorz Łoszewski
Produkcja: Polska
Premiera: 6 grudnia 2000 (świat)

Noc świętego Mikołaja - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Noc świętego Mikołaja - Opinie

10 + 5 =

Noc świętego Mikołaja - polecane w tej kategorii

Noc świętego Mikołaja - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne