Wielkie piękno


0 głosy
La grande bellezza
Oceń film
0.00

Wielkie piękno - fabułaJep Gambardella - główny bohater


Jep Gambardella to 65-letni pisarz, który mieszka w Rzymie. Jego życie toczy się wokół wystawnych przyjęć, spotkań towarzyskich i wycieczek do luksusowych restauracji. Jep jest znany z tego, że jest wyrafinowanym obserwatorem życia towarzyskiego. Jego życie zmienia się, gdy odwiedza go dawna przyjaciółka, Ramona.

Ramona - dawna przyjaciółka Jepa


Ramona jest dawną przyjaciółką Jepa. Przyjeżdża do Rzymu, aby odwiedzić Jepa i przypomnieć mu o jego dawnej miłości. Ramona wywołuje w Jepie wspomnienia z przeszłości i zmusza go do zastanowienia się nad swoim życiem.

Anna - dawna miłość Jepa


Anna jest dawną miłością Jepa. Jep spotyka się z nią po wielu latach i odkrywa, że Anna ma teraz męża i dzieci. Jep i Anna wspominają swoją dawną miłość i wspólnie spędzają czas.

Fabuła


Fabuła filmu skupia się na Jepie, który próbuje odnaleźć sens w swoim życiu. Jego życie toczy się wokół wystawnych przyjęć, spotkań towarzyskich i wycieczek do luksusowych restauracji. Jep odwiedza swoją dawną miłość, Anny, i odkrywa, że ona ma teraz męża i dzieci. Jep zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem i próbuje odnaleźć sens w swoim życiu. W końcu Jep odkrywa, że prawdziwe piękno życia tkwi w jego codziennych doświadczeniach i wspomnieniach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wielkie piękno obsada
Wielkie piękno
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 142 min.
Reżyseria: Paolo Sorrentino
Scenariusz: Umberto Contarello, Paolo Sorrentino
Produkcja: Francja, Włochy
Premiera: 7 lutego 2014 (Polska)
21 maja 2013 (świat)

Wielkie piękno - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Wielkie piękno - Opinie

1 + 3 =

Wielkie piękno - polecane w tej kategorii

Wielkie piękno - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne