Vicky Cristina Barcelona


2 głosy
Vicky Cristina Barcelona
Oceń film
5.00

Vicky Cristina Barcelona - fabułaVicky Cristina Barcelona - opis fabułyVicky Cristina Barcelona to amerykański film z 2008 roku w reżyserii Woody'ego Allena. Głównymi bohaterami są Vicky i Cristina, dwie przyjaciółki, które wybierają się na wakacje do Barcelony.

Vicky i CristinaVicky i Cristina są dwoma przyjaciółkami, które wybierają się na wakacje do Barcelony. Vicky jest bardziej zachowawcza i zamierza wykorzystać swój czas na zwiedzanie miasta. Cristina jest bardziej otwarta na nowe doświadczenia i chce poznać nowych ludzi.

Juan AntonioPodczas pobytu w Barcelonie Vicky i Cristina poznają Juana Antonia, mężczyznę, który zaprasza je na romantyczny wyjazd do Pampeluny. Vicky jest zainteresowana, ale Cristina jest sceptyczna.

Maria ElenaJuan Antonio ma żonę, Marię Elenę, która jest zazdrosna o jego zainteresowanie Vicky i Cristiną. Maria Elena postanawia zemścić się na nich i zaprasza je do swojego domu.

ZakończenieVicky i Cristina muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji. W końcu Vicky i Juan Antonio decydują się na małżeństwo, a Cristina wraca do Stanów Zjednoczonych. Film kończy się sceną, w której Vicky i Cristina spotykają się w Barcelonie i wspominają swoje wakacje.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Vicky Cristina Barcelona obsada
Vicky Cristina Barcelona
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: Hiszpania, USa
Premiera: 17 kwietnia 2009 (Polska)
17 maja 2008 (świat)

Vicky Cristina Barcelona - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Vicky Cristina Barcelona - Opinie

8 + 3 =

Vicky Cristina Barcelona - polecane w tej kategorii

Vicky Cristina Barcelona - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne