Miłość w przejściu podziemnym


5 głosy
Miłość w przejściu podziemnym
Oceń film
3.20

Miłość w przejściu podziemnym - fabułaFabuła filmu "Miłość w przejściu podziemnym"Film "Miłość w przejściu podziemnym" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy spotykają się w przejściu podziemnym. Głównymi bohaterami są: John i Sarah.

JohnJohn jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako dostawca pizzy. Jest samotny i ma trudności z nawiązywaniem bliskich relacji.

SarahSarah jest młodą kobietą, która pracuje jako sprzedawczyni w sklepie z odzieżą. Jest zamknięta w sobie i ma trudności z otwieraniem się na innych.

Spotkanie w przejściu podziemnymJohn i Sarah spotykają się w przejściu podziemnym. Początkowo oboje są nieufni i zdystansowani. Jednak z czasem zaczynają się otwierać i zbliżać do siebie. Wkrótce okazuje się, że mają wiele wspólnego i zaczynają się zaprzyjaźniać.

MiłośćJohn i Sarah zaczynają odkrywać uczucia, które do siebie żywią. Ich relacja staje się coraz bliższa i bardziej intymna. Wkrótce zaczynają się kochać.

PrzeszkodyNiestety, ich miłość nie jest bezproblemowa. Oboje mają trudności z otwarciem się na innych i wyrażaniem swoich uczuć. Muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby ich miłość mogła przetrwać.

Happy endJohn i Sarah w końcu pokonują wszystkie przeszkody i zaczynają żyć szczęśliwie razem. Ich miłość okazuje się silniejsza niż wszystkie przeciwności losu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość w przejściu podziemnym obsada
Miłość w przejściu podziemnym
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 57 min.
Reżyseria: Janusz Majewski
Scenariusz: Jerzy Pilch
Produkcja: Polska
Premiera: 14 lutego 2007 (świat)

Miłość w przejściu podziemnym - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Miłość w przejściu podziemnym - Opinie

4 + 10 =

Miłość w przejściu podziemnym - polecane w tej kategorii

Miłość w przejściu podziemnym - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne