Erratum - fabułaFabuła filmu "Erratum"Film "Erratum" to thriller psychologiczny w reżyserii Marka Lechkiego. Głównym bohaterem jest Adam, młody mężczyzna, który po wypadku samochodowym traci pamięć. Próbuje odnaleźć swoją tożsamość, ale wkrótce odkrywa, że jego życie jest zagrożone.

AdamAdam jest głównym bohaterem filmu. Po wypadku samochodowym traci pamięć i nie wie, kim jest. Próbuje odnaleźć swoją tożsamość, ale wkrótce odkrywa, że jego życie jest zagrożone. Prześladowany przez tajemniczego mężczyznę, który twierdzi, że Adam jest winny śmierci jego brata, Adam musi odkryć prawdę o sobie, zanim będzie za późno.

KasiaKasia jest przyjaciółką Adama. Pomaga mu w odzyskaniu pamięci i w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące jego przeszłości. Kasia jest wierna i oddana Adamowi, a jej wsparcie jest dla niego nieocenione.

Tajemniczy mężczyznaTajemniczy mężczyzna jest głównym antagonistą filmu. Prześladuje Adama, twierdząc, że jest winny śmierci jego brata. Próbuje zmusić Adama do wyznania winy, ale Adam nie wie, o co mu chodzi. Tajemniczy mężczyzna jest zdeterminowany, aby odkryć prawdę o Adama i doprowadzić go do sprawiedliwości.

ZakończenieAdam odkrywa, że jego przeszłość jest związana z tajemniczym mężczyzną i jego bratem. Musi stawić czoła swojej przeszłości i zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Film kończy się sceną, w której Adam i tajemniczy mężczyzna spotykają się twarzą w twarz, aby rozwiązać zagadkę i odkryć prawdę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Erratum obsada
Erratum
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Marek Lechki
Scenariusz: Marek Lechki
Produkcja: Polska
Premiera: 25 maja 2010 (świat)

Erratum - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Erratum - Opinie

8 + 9 =

Erratum - polecane w tej kategorii

Erratum - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne