Drzazgi - fabułaFabuła filmu "Drzazgi"Film "Drzazgi" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy wyruszają w podróż, by odnaleźć swoje miejsce w świecie. Głównymi bohaterami są: Ola, Tomek i Kuba.

OlaOla to młoda dziewczyna, która wychowuje się bez ojca. Jest bardzo wrażliwa i często zamyka się w sobie. Pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie i znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

TomekTomek to przyjaciel Oli, który jest bardzo zaradny i odważny. Jest zawsze gotowy do pomocy i wspiera Oli w jej poszukiwaniach.

KubaKuba to najmłodszy z trójki przyjaciół. Jest bardzo energiczny i pełen życia. Jego zadaniem jest dostarczenie trochę humoru i radości w trudnych chwilach.

PodróżTrójka przyjaciół wyrusza w podróż, by odnaleźć swoje miejsce w świecie. Przeżywają wiele przygód i spotykają wielu ciekawych ludzi. Podczas swojej wędrówki odkrywają, że najważniejsze jest bycie razem i wspieranie się nawzajem.

ZakończeniePodczas swojej podróży przyjaciele odkrywają, że ich miejsce w świecie jest tam, gdzie są razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym trójka przyjaciół wraca do domu, z nowymi doświadczeniami i wspomnieniami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Drzazgi obsada
Drzazgi
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Scenariusz: Maciej Pieprzyca, Bartosz Kurowski
Produkcja: Polska
Premiera: 13 lutego 2009 (Polska) 13 lutego 2009 (świat)

Drzazgi - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Drzazgi - Opinie

2 + 4 =

Drzazgi - polecane w tej kategorii

Drzazgi - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne