Pokój z widokiem


0 głosy
A Room with a View
Oceń film
0.00

Pokój z widokiem - fabułaFabuła filmu "Pokój z widokiem"Film "Pokój z widokiem" opowiada historię młodej kobiety Lucy Honeychurch, która wraz z ciotką Charlotte wybiera się na wakacje do Włoch. Podczas pobytu w hotelu Lucy poznaje George'a Emersona, który wywołuje w niej uczucia, których nie potrafiła wcześniej określić.

Romans Lucy i George'aRomans Lucy i George'a rozwija się wraz z upływem czasu. Lucy zaczyna zdawać sobie sprawę, że George jest dla niej ważny, a ona dla niego. Jednak ich związek jest niemożliwy, ponieważ Lucy jest zamężną kobietą, a George jest synem jej przyjaciela.

Konflikt między Lucy i CharlotteKonflikt między Lucy i Charlotte narasta, gdy Charlotte dowiaduje się o romansie Lucy i George'a. Charlotte jest zdeterminowana, aby zapobiec ich związkowi i zmusza Lucy do zerwania z George'em. Lucy jest zmuszona do wyboru między miłością a obowiązkiem.

ZakończenieLucy postanawia poświęcić swoją miłość dla George'a i wybiera go ponad wszystko inne. W końcu Lucy i George wyjeżdżają razem do Londynu, gdzie mogą żyć szczęśliwie i wolni od konwenansów. Film kończy się sceną, w której Lucy i George patrzą na piękny widok z okna ich pokoju.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pokój z widokiem obsada
Pokój z widokiem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Kostiumowy, Romans
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: James Ivory
Scenariusz: Ruth Prawer Jhabvala
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 7 marca 1986 (świat)

Pokój z widokiem - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Pokój z widokiem - Opinie

10 + 2 =

Pokój z widokiem - polecane w tej kategorii

Pokój z widokiem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne