Bilet na księżyc


0 głosy
Bilet na księżyc
Oceń film
0.00

Bilet na księżyc - fabułaFabuła filmu "Bilet na księżyc"Film "Bilet na księżyc" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Max, który marzy o odwiedzeniu Księżyca. Pewnego dnia, gdy Max wybiera się do szkoły, spotyka tajemniczego staruszka, który oferuje mu bilet na Księżyc. Max nie wierzy w to, ale staruszek twierdzi, że bilet jest prawdziwy.

Max i jego przygodaMax postanawia wykorzystać okazję i wyrusza w podróż na Księżyc. Po drodze spotyka wielu interesujących ludzi, takich jak: księżniczka, która chce zostać astronautką, kosmiczny pirat, który chce zdobyć skarb, oraz wielu innych.

Walka o skarbMax i jego nowi przyjaciele muszą stawić czoła kosmicznemu piratowi, który chce zdobyć skarb na Księżycu. Wspólnie muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać. W końcu udaje im się go pokonać i odzyskać skarb.

Powrót na ZiemięMax i jego przyjaciele wracają na Ziemię, gdzie Max dzieli się skarbem z innymi. Wszyscy są szczęśliwi, że udało im się powstrzymać kosmicznego pirata i odzyskać skarb. Max zdobywa wielu nowych przyjaciół i wspomnienia, które będzie nosił w sercu na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bilet na księżyc obsada
Bilet na księżyc
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Przygodowy
Czas trwania: 120 min.
Reżyseria: Jacek Bromski
Scenariusz: Jacek Bromski
Produkcja: Polska
Premiera: 8 listopada 2013 (Polska)
12 września 2013 (świat)

Bilet na księżyc - gdzie obejrzeć

od 9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj

Bilet na księżyc - Opinie

4 + 6 =

Bilet na księżyc - polecane w tej kategorii

Bilet na księżyc - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne