Pani z przedszkola


0 głosy
Pani z przedszkola
Oceń film
0.00

Pani z przedszkola - fabułaFabuła filmu "Pani z przedszkola"Film "Pani z przedszkola" opowiada historię pani Agnieszki, która pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Jest to kobieta pełna energii i zaangażowania, która kocha swoją pracę i dzieci, które uczy.

PostacieGłówną postacią w filmie jest pani Agnieszka, która jest nauczycielką w przedszkolu. Jest to kobieta pełna energii i zaangażowania, która kocha swoją pracę i dzieci, które uczy.

Drugą ważną postacią jest pani dyrektor przedszkola, która jest bardzo surowa i wymagająca. Nie lubi, gdy ktoś nie przestrzega jej zasad i nie szanuje jej autorytetu.

Trzecią ważną postacią jest pani Basia, która jest nauczycielką w tym samym przedszkolu. Jest to kobieta bardzo doświadczona i zaradna, która zawsze wie, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami.

AkcjaPani Agnieszka jest nauczycielką w przedszkolu, które jest bardzo wymagające. Próbuje zrobić wszystko, co w jej mocy, aby dzieci były szczęśliwe i zadowolone. Jednak pani dyrektor jest bardzo surowa i wymagająca, co często powoduje konflikty między nimi.

Pani Basia jest bardzo doświadczoną nauczycielką i zawsze wie, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami. Pomaga pani Agnieszce w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i wychowywaniu dzieci.

Pani Agnieszka i pani Basia stają się dobrymi przyjaciółkami i wspólnie starają się zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. W końcu pani dyrektor zaczyna doceniać ich wysiłki i zaczyna szanować ich autorytet.

Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym pani Agnieszka i pani Basia są docenione za ich wysiłki i zaangażowanie w wychowywanie dzieci.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pani z przedszkola obsada
Pani z przedszkola
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Scenariusz: Marcin Krzyształowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 25 grudnia 2014 (Polska i świat)

Pani z przedszkola - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Pani z przedszkola - Opinie

4 + 3 =

Pani z przedszkola - polecane w tej kategorii

Pani z przedszkola - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne