Casanova po przejściach


0 głosy
Fading Gigolo
Oceń film
0.00

Casanova po przejściach - fabułaFabuła filmu "Casanova po przejściach"Film "Casanova po przejściach" to komedia romantyczna, która opowiada o przygodach Giacomo Casanovy, włoskiego arystokraty, który został zmuszony do opuszczenia Wenecji.

Giacomo CasanovaGiacomo Casanova to główny bohater filmu. Jest on włoskim arystokratą, który został zmuszony do opuszczenia Wenecji z powodu swoich licznych romansów. Postanawia on wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie.

KatarzynaKatarzyna to młoda kobieta, która wyrusza w podróż z Casanovą. Jest ona bardzo ambitna i ma wielkie marzenia o zostaniu pisarką. Casanova pomaga jej w realizacji jej marzeń.

FabioFabio to przyjaciel Casanovy, który towarzyszy mu w podróży. Jest on bardzo zabawny i zawsze ma dobre rady dla swojego przyjaciela.

FabułaGiacomo Casanova wyrusza w podróż z Katarzyną i Fabio, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie. Podczas swojej podróży spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich przygodach. W końcu Casanova odkrywa, że jego prawdziwym powołaniem jest pomaganie innym. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Casanova i Katarzyna zakochują się w sobie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Casanova po przejściach obsada
Casanova po przejściach
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: John Turturro
Scenariusz: John Turturro
Produkcja: USA
Premiera: 9 maja 2014 (Polska)
7 września 2013 (świat)

Casanova po przejściach - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Casanova po przejściach - Opinie

7 + 1 =

Casanova po przejściach - polecane w tej kategorii

Casanova po przejściach - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne