Rzym - fabułaFabuła serialu "Rzym"Serial "Rzym" to epicka opowieść o wojnie i polityce, która rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Serial skupia się na dwóch głównych postaciach: Marku Antoniuszu i Juliuszu Cezarze. Obaj są wojskowymi, którzy walczą o władzę w starożytnym Rzymie.

PostacieMark Antoniusz jest wojskowym, który walczy o władzę w Rzymie. Jest lojalnym przyjacielem Juliusza Cezara i jest gotowy poświęcić wszystko, aby pomóc mu w jego wojennej kampanii.

Juliusz Cezar jest wojskowym, który walczy o władzę w Rzymie. Jest zdeterminowany, aby zdobyć władzę i zmienić Rzym na lepsze.

Atia jest matką Juliusza Cezara i jest zdeterminowana, aby pomóc swojemu synowi w jego wojennej kampanii.

Servilia jest matką Marka Antoniusza i jest zdeterminowana, aby pomóc swojemu synowi w jego wojennej kampanii.

FabułaSerial "Rzym" skupia się na wojnie i polityce, która rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Mark Antoniusz i Juliusz Cezar walczą o władzę w Rzymie. Obaj są lojalnymi przyjaciółmi i gotowi są poświęcić wszystko, aby pomóc sobie wzajemnie w ich wojennej kampanii. Atia i Servilia są zdeterminowane, aby pomóc swoim synom w ich wojennej kampanii. Serial skupia się na wojnie, polityce i intrygach, które toczą się w starożytnym Rzymie. Widzowie obserwują, jak Mark Antoniusz i Juliusz Cezar walczą o władzę w Rzymie i jak ich matki starają się im pomóc.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rzym obsada
Rzym
Kategoria: Seriale
Gatunek: Historyczny
Czas trwania: 52 min.
Reżyseria: Bruno Heller, John Milius, William J. MacDonald
Scenariusz: Bruno Heller, John Milius, William J. MacDonald
Produkcja: USA, Wielka Brytania, Włochy
Premiera: 28 sierpnia 2005 (USA)

Rzym - gdzie obejrzeć

od 29,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Rzym - Opinie

6 + 4 =

Rzym - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne