Pozew o miłość


5 głosy
Laws of Attraction
Oceń film
3.00

Pozew o miłość - fabułaFabuła filmu "Pozew o miłość"Film "Pozew o miłość" opowiada historię dwojga ludzi, którzy przeżyli wspólne lata, ale ostatecznie postanowili się rozstać. Głównymi bohaterami są Mary i John. Mary jest prawniczką, która po rozstaniu z Johnem postanawia pozwać go o alimenty.

Mary i JohnMary i John poznali się w szkole średniej i od razu zakochali się w sobie. Przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem, ale w końcu ich związek się rozpadł. Mary postanawia pozwać Johna o alimenty, aby móc utrzymać siebie i swoje dzieci.

Proces sądowyMary i John stają przed sądem, gdzie Mary występuje jako powódka, a John jako pozwany. Mary przedstawia swoje argumenty, wskazując, że John powinien jej pomóc w utrzymaniu siebie i dzieci. John z kolei twierdzi, że nie ma środków, aby to zrobić.

RozstrzygnięcieSąd wydaje wyrok, w którym stwierdza, że John powinien pomóc Mary w utrzymaniu siebie i dzieci. Mary jest zadowolona z wyroku, ale John jest zły i zaskoczony. W końcu jednak oboje zgadzają się na wyrok i postanawiają współpracować, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze życie.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Mary i John spotykają się w parku i rozmawiają o swoich dzieciach. Oboje zdają sobie sprawę, że mimo wszystko są dla siebie ważni i że ich miłość nadal istnieje. Film kończy się sceną, w której Mary i John całują się i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pozew o miłość obsada
Pozew o miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Peter Howitt
Scenariusz: Robert Harling, Aline Brosh McKenna
Produkcja: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy
Premiera: 6 sierpnia 2004 (Polska)
4 kwietnia 2004 (świat)

Pozew o miłość - gdzie obejrzeć

9,99 zł
za film
Oglądaj

Pozew o miłość - Opinie

1 + 10 =

Pozew o miłość - polecane w tej kategorii

Pozew o miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne