Supernova 2012


0 głosy
2012: Supernova
Oceń film
0.00

Supernova 2012 - fabułaFabuła filmu "Supernova 2012"Film "Supernova 2012" to science-fiction z gatunku katastroficznego. Akcja filmu rozgrywa się w roku 2012, kiedy to Ziemia zostaje zagrożona przez supernową.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: dr John Mason (Luke Perry), dr Sam Larson (Peter Fonda) oraz dr Laura Vasquez (Natalie Portman). Wszyscy oni są naukowcami, którzy pracują nad odkryciem sposobu na powstrzymanie supernowej.

ZagrożenieSupernowa jest zagrożeniem dla całej ludzkości. Naukowcy muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać jej niszczycielską moc. W tym celu wyruszają w podróż do różnych zakątków świata, aby znaleźć odpowiedź.

Walka o przetrwaniePodczas swojej podróży bohaterowie spotykają wielu ludzi, którzy walczą o przetrwanie. Muszą oni stawić czoła wielu przeciwnościom, aby znaleźć sposób na powstrzymanie supernowej.

KoniecW końcu bohaterowie odkrywają sposób na powstrzymanie supernowej. Dzięki ich wysiłkom ludzkość jest uratowana. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym bohaterowie mogą cieszyć się z odzyskanego spokoju.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Supernova 2012 obsada
Supernova 2012
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Sci-Fi i fantasy, Sensacyjny
Czas trwania: 83 min.
Reżyseria: Anthony Fankhauser
Scenariusz: Anthony Fankhauser, Jon Macy
Produkcja: USA
Premiera: 27 października 2009 (świat)

Supernova 2012 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Supernova 2012 - Opinie

1 + 1 =

Supernova 2012 - polecane w tej kategorii

Supernova 2012 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne