Służby specjalne


5 głosy
Służby specjalne
Oceń film
2.60

Służby specjalne - fabułaFabuła filmu "Służby specjalne"Film "Służby specjalne" to historia o grupie agentów specjalnych, którzy są wysłani do Francji, aby zapobiec zamachowi terrorystycznemu. Głównymi bohaterami są agentka specjalna Alice Racine (Noomi Rapace) oraz jej partner, agent specjalny Michael Mason (Orlando Bloom).

Alice RacineAlice Racine jest byłą agentką CIA, która została wyrzucona z agencji po tym, jak jej misja zakończyła się niepowodzeniem. Teraz pracuje jako terapeutka w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy jej dawny szef, Frank Moses (John Malkovich), prosi ją o pomoc w zapobieżeniu zamachowi terrorystycznemu, Alice nie może odmówić.

Michael MasonMichael Mason jest agentem specjalnym, który współpracuje z Alice. Jest bardzo doświadczonym agentem, który wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jest bardzo zdeterminowany, aby zapobiec zamachowi terrorystycznemu.

Frank MosesFrank Moses jest byłym szefem Alice. Jest bardzo doświadczonym agentem, który wie, jak zapobiec zamachowi terrorystycznemu. Jest bardzo zdeterminowany, aby pomóc Alice i Michaelowi w ich misji.

ZakończenieAlice i Michael w końcu udaje się zapobiec zamachowi terrorystycznemu. Dzięki ich wysiłkom udaje się uratować wiele istnień ludzkich. Film kończy się sceną, w której Alice i Michael są w szczęśliwym związku.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Służby specjalne obsada
Służby specjalne
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Patryk Vega
Produkcja: Polska
Premiera: 3 października 2014 (Polska)
3 października 2014 (świat)

Służby specjalne - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Służby specjalne - Opinie

3 + 2 =

Służby specjalne - polecane w tej kategorii

Służby specjalne - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne