100 stopni poniżej zera


3 głosy
100 Degrees Below Zero
Oceń film
4.00

100 stopni poniżej zera - fabułaFabuła filmu "100 stopni poniżej zera"Film "100 stopni poniżej zera" to opowieść o grupie ludzi, którzy zostają uwięzieni w zamarzniętym świecie. Głównym bohaterem jest John, który wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż do Alaski, aby odnaleźć skarb. Niestety, w trakcie wyprawy zostają uwięzieni w lodowym labiryncie.

John i jego przyjacieleJohn jest młodym, odważnym mężczyzną, który jest gotowy na wszystko, aby odnaleźć skarb. Wraz z nim w podróż wyruszają jego przyjaciele: Sarah, która jest inteligentna i odważna, oraz Jack, który jest zabawny i pełen energii.

Walka o przetrwanieGdy grupa zostaje uwięziona w lodowym labiryncie, muszą walczyć o przetrwanie. Muszą zmierzyć się z niebezpiecznymi warunkami, w tym z niskimi temperaturami, które mogą sięgać nawet 100 stopni poniżej zera. Muszą również stawić czoła złemu człowiekowi, który chce zdobyć skarb.

ZakończenieJohn i jego przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby odnaleźć skarb i uciec z lodowego labiryntu. W końcu udaje im się odnaleźć skarb i uciec z niebezpiecznego miejsca. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i jego przyjaciele cieszą się ze swojego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 100 stopni poniżej zera obsada
100 stopni poniżej zera
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: R.D. Braunstein
Scenariusz: H. Perry Horton, Richard Schenkman
Produkcja: USA
Premiera: 29 marca 2013 (świat)

100 stopni poniżej zera - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

100 stopni poniżej zera - Opinie

5 + 2 =

100 stopni poniżej zera - polecane w tej kategorii

100 stopni poniżej zera - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne