Metro - fabułaFabuła filmu "Metro"Film "Metro" opowiada historię młodego mężczyzny, Artyoma, który mieszka w moskiewskim metrze. Artyom jest jednym z wielu ludzi, którzy uciekli do metra po wojnie nuklearnej, która zniszczyła powierzchnię Ziemi. Artyom wierzy, że istnieje życie poza metrem, ale nikt nie wierzy w jego historię.

PostacieGłównym bohaterem filmu jest Artyom, młody mężczyzna, który mieszka w moskiewskim metrze. Jego przyjacielem jest Hunter, starszy mężczyzna, który wierzy w Artyoma i jego historię. Innymi ważnymi postaciami są Melnik, komendant stacji metra, który wierzy, że istnieje życie poza metrem, oraz Miller, który jest przywódcą stacji metra.

AkcjaArtyom i Hunter wyruszają w podróż, aby odnaleźć życie poza metrem. Podczas swojej podróży spotykają wielu ludzi, którzy mają różne poglądy na temat tego, co dzieje się poza metrem. Artyom i Hunter muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby dotrzeć do celu.

Na końcu Artyom i Hunter odkrywają, że istnieje życie poza metrem. Artyom i Hunter wracają do metra, aby poinformować innych o swoich odkryciach. Artyom i Hunter są bohaterami, ponieważ odkryli, że istnieje życie poza metrem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Metro obsada
Metro
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny
Czas trwania: 132 min.
Reżyseria: Anton Megerdichev
Scenariusz: Viktoriya Yevseyeva, Denis Kuryshev
Produkcja: Rosja
Premiera: 6 grudnia 2013 (Polska)
21 lutego 2013 (świat)

Metro - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Metro - Opinie

2 + 7 =

Metro - polecane w tej kategorii

Metro - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne