Holy Motors


0 głosy
Holy Motors
Oceń film
0.00

Holy Motors - fabułaFabuła filmu "Holy Motors"Film "Holy Motors" to surrealistyczna opowieść o człowieku, który przybiera różne postacie i wciela się w różne role. Głównym bohaterem jest Monsieur Oscar, który codziennie wsiada do tajemniczego samochodu i wyrusza w podróż po Paryżu.

Monsieur OscarMonsieur Oscar jest zatrudniony w tajemniczej firmie, która zajmuje się wynajmowaniem ludzi do wykonywania różnych zadań. Każdego dnia Monsieur Oscar przybiera inną postać i wciela się w różne role. Jego zadania są bardzo zróżnicowane - od udawania mordercy, przez występy w teatrze, aż po występy w filmach.

CélineCéline jest kobietą, która spotyka się z Monsieur Oscarem w różnych momentach jego podróży. Céline jest jego przewodniczką po Paryżu i pomaga mu w wykonywaniu jego zadań. Céline jest także jedyną osobą, która wie o prawdziwej tożsamości Monsieur Oscara.

ZakończenieFilm kończy się w momencie, gdy Monsieur Oscar wraca do domu i spotyka się z Céline. Wtedy też odkrywa, że jego życie jest tylko iluzją i że wszystko, co robił, było tylko grą. Film kończy się sceną, w której Monsieur Oscar i Céline wychodzą razem z samochodu i znikają w mroku.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Holy Motors obsada
Holy Motors
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Leos Carax
Scenariusz: Leos Carax
Produkcja: Francja, Niemcy
Premiera: 11 stycznia 2013 (Polska)
23 maja 2012 (świat)

Holy Motors - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Holy Motors - Opinie

2 + 3 =

Holy Motors - polecane w tej kategorii

Holy Motors - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne