Królewna Śnieżka


6 głosy
Mirror Mirror
Oceń film
5.00

Królewna Śnieżka - fabułaKrólewna ŚnieżkaKrólewna Śnieżka to klasyczna bajka Disneya, która opowiada o pięknej dziewczynie, która zostaje wygnana przez swoją złą macochę. Główna bohaterka, Śnieżka, mieszka w lesie z siedmioma krasnoludkami.

Zła macochaKrólowa, macocha Śnieżki, jest zazdrosna o jej piękno i postanawia ją zabić. Aby tego dokonać, wysyła swojego sługę, aby znalazł dziewczynę i zabił ją. Na szczęście Śnieżka ucieka i ukrywa się w lesie.

Przyjaciele ŚnieżkiŚnieżka spotyka siedmiu krasnoludków, którzy postanawiają jej pomóc. Krasnoludki są bardzo przyjaźnie nastawione do Śnieżki i zapraszają ją do swojego domu. Śnieżka zaczyna mieszkać z nimi i wkrótce staje się członkiem ich rodziny.

Przybycie księciaKsiążę, który szuka swojej wybranki, odwiedza królestwo i spotyka Śnieżkę. Książę i Śnieżka zakochują się w sobie i postanawiają wziąć ślub. Zła macocha próbuje pokrzyżować plany Śnieżki, ale krasnoludki i książę ratują ją.

Happy EndKsiążę i Śnieżka w końcu biorą ślub i żyją długo i szczęśliwie. Krasnoludki i książę są zaproszeni na wesele, a zła macocha zostaje ukarana za swoje złe czyny. Wszyscy są szczęśliwi i żyją w zgodzie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Królewna Śnieżka obsada
Królewna Śnieżka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Tarsem Singh
Scenariusz: Melissa Wallack, Jason Keller, Marc Klein
Produkcja: USA
Premiera: 16 marca 2012 (Polska)
15 marca 2012 (świat)

Królewna Śnieżka - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Królewna Śnieżka - Opinie

3 + 3 =

Królewna Śnieżka - polecane w tej kategorii

Królewna Śnieżka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne