Artysta


0 głosy
The Artist
Oceń film
0.00

Artysta - fabułaFabuła filmu "Artysta"Film "Artysta" to opowieść o George'u Valentinie, gwiazdzie kina niemego. George jest szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia, aż do momentu, gdy pojawia się nowa technologia - dźwięk. Wraz z pojawieniem się dźwięku, George traci swoją pozycję w świecie filmu.

Peppy MillerW tym samym czasie, Peppy Miller, młoda i ambitna tancerka, zaczyna swoją karierę w świecie filmu. Peppy jest zdeterminowana, by osiągnąć sukces i wykorzystuje swoją szansę, gdy George zostaje zapomniany.

Spotkanie George'a i PeppyGeorge i Peppy spotykają się przypadkowo, gdy Peppy wchodzi do jego garderoby. George jest zaskoczony, gdy Peppy wyraża swoje uznanie dla jego pracy. Peppy postanawia pomóc George'owi w powrocie do świata filmu.

Walka o przetrwanieGeorge i Peppy walczą o przetrwanie w nowym świecie filmu. George stara się znaleźć swoje miejsce w nowym środowisku, ale jego starzejące się ciało i umysł stanowią przeszkodę. Peppy z kolei stara się zachować swoją pozycję w świecie filmu, ale jej wysiłki są często niedoceniane.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której George i Peppy spotykają się na czerwonym dywanie. George wyraża swoje uznanie dla Peppy i jej wysiłków, a Peppy wyraża swoją wdzięczność za to, że George ją wspierał. Film kończy się sceną, w której George i Peppy tańczą razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Artysta obsada
Artysta
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Komediodramat
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Michel Hazanavicius
Scenariusz: Michel Hazanavicius
Produkcja: Belgia, Francja, USA
Premiera: 10 lutego 2012 (Polska)
15 maja 2011 (świat)

Artysta - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Artysta - Opinie

5 + 2 =

Artysta - polecane w tej kategorii

Artysta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne