Piła 7 - fabułaFabuła filmu "Piła 7"Film "Piła 7" to kontynuacja słynnego horroru "Piła". Akcja filmu rozgrywa się w mieście Derry, gdzie grupa przyjaciół postanawia odwiedzić miejsce, w którym został zamordowany jeden z ich kolegów.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są: Bill Denbrough, Ben Hanscom, Beverly Marsh, Richie Tozier, Eddie Kaspbrak, Mike Hanlon oraz Stanley Uris. Każdy z nich ma swoje własne problemy, które muszą pokonać, aby przetrwać.

Główna fabułaGrupa przyjaciół postanawia odwiedzić miejsce, w którym został zamordowany jeden z ich kolegów. Wkrótce odkrywają, że miejsce to jest zamieszkałe przez tajemniczą postać zwaną "Piłą". Piła jest złowrogim stworzeniem, które zabija ludzi i zjada ich dusze. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby pokonać Piłę i uratować miasto.

KoniecPo wielu przygodach i niebezpieczeństwach, przyjaciele pokonują Piłę i uratowują miasto. Wszyscy wracają do domu, ale wiedzą, że muszą zawsze być gotowi do walki z złem. Film kończy się sceną, w której przyjaciele spotykają się, aby wspominać swoje przygody.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piła 7 obsada
Piła 7
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Kevin Greutert
Scenariusz: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 29 października 2010 (Polska)
21 października 2010 (świat)

Piła 7 - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Piła 7 - Opinie

9 + 7 =

Piła 7 - polecane w tej kategorii

Piła 7 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne