Posłańcy


0 głosy
The Messengers
Oceń film
0.00

Posłańcy - fabułaFabuła filmu "Posłańcy"Film "Posłańcy" to science-fiction opowiadające o dwóch astronautach, którzy wyruszają w kosmos, aby odnaleźć odpowiedź na pytanie o pochodzenie ludzkości. Głównymi bohaterami są Cooper (Matthew McConaughey) i Brand (Anne Hathaway).

Cooper i BrandCooper jest byłym astronautą, który został wysłany w kosmos, aby odnaleźć odpowiedź na pytanie o pochodzenie ludzkości. Jego partnerką jest Brand, która jest naukowcem i współpracuje z Cooper'em, aby odkryć tajemnicę ludzkości.

Wyprawa w kosmosCooper i Brand wyruszają w kosmos, aby odnaleźć odpowiedź na pytanie o pochodzenie ludzkości. Podczas swojej podróży odkrywają, że ludzkość jest zagrożona przez tajemniczą siłę, która niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze.

Walka o przetrwanieCooper i Brand muszą walczyć o przetrwanie, aby odkryć tajemnicę ludzkości. Podczas swojej podróży odkrywają, że ludzkość jest zagrożona przez tajemniczą siłę, która niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze.

ZakończenieCooper i Brand walczą o przetrwanie, aby odkryć tajemnicę ludzkości. W końcu odkrywają, że ludzkość jest zagrożona przez tajemniczą siłę, która niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. W końcu udaje im się pokonać tę siłę i odkryć tajemnicę ludzkości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Posłańcy obsada
Posłańcy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Oxide Pang Chun, Danny Pang
Scenariusz: Mark Wheaton
Produkcja: USA
Premiera: 14 września 2007 (Polska)
2 lutego 2007 (świat)

Posłańcy - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Posłańcy - Opinie

8 + 9 =

Posłańcy - polecane w tej kategorii

Posłańcy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne