W kogo ja się wrodziłem


0 głosy
W kogo ja się wrodziłem
Oceń film
0.00

W kogo ja się wrodziłem - fabułaHistoria rodziny JohnsonówFilm "W kogo ja się wrodziłem" opowiada historię rodziny Johnsonów. Głównym bohaterem jest Scott, który wraz z rodziną mieszka w małym miasteczku. Scott jest zwykłym nastolatkiem, który ma swoje problemy i marzenia.

Rodzina JohnsonówRodzina Johnsonów składa się z ojca, który jest właścicielem sklepu, matki, która jest nauczycielką, starszego brata, który jest wojskowym oraz młodszej siostry, która jest studentką. Scott jest najmłodszy w rodzinie i czuje się trochę zagubiony.

Przygoda ScottaScott postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie. W trakcie swojej wędrówki spotyka wielu ciekawych ludzi, którzy wpływają na jego życie. Poznaje również swojego biologicznego ojca, który jest właścicielem luksusowego hotelu.

Powrót do domuPo kilku miesiącach Scott wraca do domu. Jego rodzina jest zaskoczona jego powrotem, ale szybko akceptuje go z powrotem. Scott zaczyna wykorzystywać swoje nowe doświadczenia, aby pomóc swojej rodzinie.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Scott odnajduje swoje miejsce w rodzinie i w życiu. Jego rodzina jest szczęśliwa, że Scott wrócił do domu i wszyscy są gotowi na nowe wyzwania.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W kogo ja się wrodziłem obsada
W kogo ja się wrodziłem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 59 min.
Reżyseria: Ryszard Bugajski
Scenariusz: Ryszard Bugajski
Produkcja: Polska
Premiera: 19 czerwca 2002 (świat)

W kogo ja się wrodziłem - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

W kogo ja się wrodziłem - Opinie

10 + 5 =

W kogo ja się wrodziłem - polecane w tej kategorii

W kogo ja się wrodziłem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne