Chłopiec z lustra


1 głosy
O Menino no Espelho
Oceń film
5.00

Chłopiec z lustra - fabułaFabuła filmu "Chłopiec z lustra"Film "Chłopiec z lustra" opowiada historię 12-letniego chłopca o imieniu August. August jest bardzo samotny, ponieważ jego rodzice zmarli, gdy miał zaledwie 5 lat. Jego jedynym przyjacielem jest jego wujek, który jest jego opiekunem.

Spotkanie z dziwnym chłopcemPewnego dnia August spotyka dziwnego chłopca, który wygląda dokładnie tak samo jak on. Chłopiec twierdzi, że jest jego bliźniakiem i że pochodzi z innego wymiaru. August jest zaskoczony, ale postanawia mu uwierzyć.

Podróż do innego wymiaruAugust i jego bliźniak postanawiają wyruszyć w podróż do innego wymiaru. W trakcie tej podróży odkrywają, że ich świat jest zagrożony przez złego czarodzieja, który chce zawładnąć całym wszechświatem. August i jego bliźniak muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać czarodzieja.

Walka z czarodziejemAugust i jego bliźniak wyruszają w podróż, aby powstrzymać czarodzieja. Podczas tej podróży spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w walce z czarodziejem. W końcu udaje im się pokonać czarodzieja i uratować wszechświat.

ZakończeniePo pokonaniu czarodzieja August i jego bliźniak wracają do domu. August odkrywa, że jego bliźniak jest jego duszą, która została uwięziona w innym wymiarze. August i jego bliźniak żegnają się i August wraca do domu, gdzie czeka na niego jego wujek.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chłopiec z lustra obsada
Chłopiec z lustra
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Przygodowy, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 78 min.
Reżyseria: Guilherme Fiúza Zenha
Scenariusz: Cristiano Abud, André Carreira i in.
Produkcja: Brazylia
Premiera: 30 kwietnia 2014 (świat)

Chłopiec z lustra - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Chłopiec z lustra - Opinie

6 + 5 =

Chłopiec z lustra - polecane w tej kategorii

Chłopiec z lustra - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne