Granice miłości


0 głosy
The Burning Plain
Oceń film
0.00

Granice miłości - fabułaFabuła filmu "Granice miłości"Film "Granice miłości" to opowieść o miłości, która przekracza granice. Głównymi bohaterami są młodzi ludzie, którzy zakochują się w sobie, mimo że pochodzą z różnych środowisk.

Postać głównaGłówną postacią jest młoda kobieta o imieniu Anna. Jest ona córką bogatego biznesmena, który wychowuje ją w duchu tradycyjnych wartości. Anna jest zakochana w młodym mężczyźnie o imieniu Mateusz, który pochodzi z biednej rodziny.

PrzeszkodyAnna i Mateusz muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby ich miłość mogła przetrwać. Ich rodziny są przeciwne ich związkowi, a także różnice społeczne i kulturowe stanowią barierę.

Walka o miłośćAnna i Mateusz muszą walczyć o swoją miłość, aby mogli być razem. Muszą stawić czoła wszystkim przeciwnościom, aby ich miłość mogła przetrwać.

Happy endFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Anna i Mateusz są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i zostać razem. Ich miłość jest silniejsza niż wszystkie przeciwności, które napotkali.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Granice miłości obsada
Granice miłości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Guillermo Arriaga
Scenariusz: Guillermo Arriaga
Produkcja: Argentyna, USA
Premiera: 23 października 2009 (Polska)
29 sierpnia 2008 (świat)

Granice miłości - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Granice miłości - Opinie

6 + 4 =

Granice miłości - polecane w tej kategorii

Granice miłości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne