Blask tęczy


2 głosy
A Shine of Rainbows
Oceń film
4.00

Blask tęczy - fabułaFabuła filmu "Blask tęczy"Film "Blask tęczy" to opowieść o przygodach trzech przyjaciół - Kacpra, Zosi i Kuby. Przyjaciele mieszkają w małym miasteczku, gdzie wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni.

Kacper i jego przygodaKacper jest zapalonym wędkarzem. Pewnego dnia postanawia wybrać się na ryby. Wyrusza w podróż, która zmieni jego życie. Podczas wędkowania Kacper spotyka dziwnego starca, który mówi mu o tajemniczej tęczy. Starzec mówi Kacprowi, że jeśli znajdzie tę tęczę, to spełni się jego marzenie.

Zosia i jej przygodaZosia jest zapalonym fotografem. Pewnego dnia postanawia wybrać się na wycieczkę po okolicy. Podczas wędrówki Zosia spotyka dziwną staruszkę, która mówi jej o tajemniczej tęczy. Staruszka mówi Zosi, że jeśli znajdzie tę tęczę, to spełni się jej marzenie.

Kuba i jego przygodaKuba jest zapalonym podróżnikiem. Pewnego dnia postanawia wybrać się w daleką podróż. Podczas wędrówki Kuba spotyka dziwnego starca, który mówi mu o tajemniczej tęczy. Starzec mówi Kubie, że jeśli znajdzie tę tęczę, to spełni się jego marzenie.

ZakończeniePrzyjaciele postanawiają wyruszyć w poszukiwaniu tęczy. Wyruszają w podróż, która zmieni ich życie. Podczas wędrówki przyjaciele spotykają wielu ciekawych ludzi i przeżywają wiele przygód. W końcu odnajdują tęczę i spełniają swoje marzenia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a przyjaciele wracają do domu z nowymi doświadczeniami i wspomnieniami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blask tęczy obsada
Blask tęczy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Dramat
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Vic Sarin
Scenariusz: Dennis Foon, Vic Sarin, Catherine Spear
Produkcja: Irlandia, Kanada
Premiera: maj 2009 (świat)

Blask tęczy - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Blask tęczy - Opinie

9 + 10 =

Blask tęczy - polecane w tej kategorii

Blask tęczy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne