Cuda


0 głosy
Le meraviglie
Oceń film
0.00

Cuda - fabułaFabuła filmu "Cuda"Film "Cuda" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Auggie Pullman. Auggie jest wyjątkowy, ponieważ ma wrodzoną wadę genetyczną, która sprawia, że jego twarz wygląda inaczej niż twarze innych dzieci. Auggie przez całe swoje życie był wycofany i wychowywany w domu, ale teraz jego rodzice postanawiają posłać go do szkoły.

Auggie w szkoleAuggie jest zmuszony do przeżycia wielu trudnych chwil w szkole. Jego wygląd wywołuje wiele komentarzy i śmiechu. Auggie jest wyśmiewany i wykluczany przez innych uczniów. Mimo to, Auggie nie traci nadziei i stara się zaakceptować siebie i swoją wadę.

Przyjaciele AuggiegoAuggie znajduje przyjaciół w szkole, którzy go wspierają i akceptują. Wśród nich są Julian, Jack i Summer. Przyjaciele Auggiego pomagają mu przezwyciężyć trudności i wybaczyć tym, którzy go wyśmiewali.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Auggie zostaje przyjęty przez swoich kolegów i nauczycieli. Jego przyjaciele pomagają mu wytrwać w trudnych chwilach i wspierają go w jego wysiłkach, aby zaakceptować siebie i swoją wadę. Auggie uczy się, że niezależnie od tego, jak wygląda, jest wyjątkowy i ważny.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Cuda obsada
Cuda
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Alice Rohrwacher
Scenariusz: Alice Rohrwacher
Produkcja: Niemcy, Szwajcaria, Włochy
Premiera: 23 stycznia 2015 (Polska)
18 maja 2014 (świat)

Cuda - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
8 zł
za film
Oglądaj

Cuda - Opinie

2 + 10 =

Cuda - polecane w tej kategorii

Cuda - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne