Widmo


1 głosy
Películas para no dormir: Regreso a Moira
Oceń film
2.00

Widmo - fabułaFabuła filmu "Widmo"Film "Widmo" opowiada historię młodej kobiety, Samanthy, która po śmierci swojego męża, Patricka, zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk. Wkrótce odkrywa, że jej mąż nie został całkowicie zapomniany i że jego duch nadal jest obecny w ich domu.

Samantha i PatrickSamantha i Patrick byli szczęśliwym małżeństwem, które mieszkało w pięknym domu. Niestety, Patrick zmarł nagle, pozostawiając Samanthę samą. Przez jakiś czas Samantha nie zauważała niczego dziwnego, ale wkrótce zaczęła doświadczać dziwnych zjawisk.

Duch PatrickaSamantha zaczyna odkrywać, że duch jej męża nadal jest obecny w ich domu. Patrick próbuje nawiązać kontakt z Samanthą, aby powiedzieć jej, że nadal jest z nią. Jednak duch Patricka nie jest jedynym duchem, który pojawia się w domu.

Inne duchySamantha odkrywa, że w jej domu pojawiają się inne duchy, które są złe i chcą jej zaszkodzić. Musi znaleźć sposób, aby się przed nimi bronić i chronić swoją rodzinę.

ZakończenieSamantha musi zmierzyć się z duchami i odkryć, co tak naprawdę się stało z jej mężem. W końcu odkrywa prawdę i znajduje sposób, aby ocalić swoją rodzinę. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Samantha i jej rodzina mogą wreszcie cieszyć się spokojem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Widmo obsada
Widmo
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Horror
Czas trwania: 80 min.
Reżyseria: Mateo Gil
Scenariusz: Mateo Gil, Igor Legarreta
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 14 sierpnia 2006 (świat)

Widmo - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Widmo - Opinie

6 + 9 =

Widmo - polecane w tej kategorii

Widmo - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne