Wymyk - fabułaFabuła filmu "Wymyk"Film "Wymyk" to opowieść o młodym chłopaku o imieniu Janek, który wychowuje się w małej wiosce na południu Polski. Jego rodzice są bardzo religijni i wychowują go w duchu katolickim. Janek jest bardzo zdolnym uczniem i ma wielkie marzenia o wyjeździe do Warszawy, aby tam studiować.

KonfliktJednak jego rodzice nie chcą, aby wyjeżdżał i nie wspierają jego marzeń. Wkrótce Janek zostaje wplątany w konflikt między swoją rodziną a lokalnym gangiem, który działa w jego wiosce. Gangsterzy chcą wykorzystać Janka do wykonania niebezpiecznego zadania, ale on postanawia się im przeciwstawić.

Walka o marzeniaJanek postanawia walczyć o swoje marzenia i wyrusza do Warszawy, aby tam studiować. Jego podróż jest pełna przygód i niebezpieczeństw, ale on nie poddaje się i dąży do celu. Wkrótce odkrywa, że jego rodzina i gangsterzy są ze sobą powiązani i musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji.

ZakończenieJanek musi stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć swoje marzenia. W końcu udaje mu się zrealizować swoje plany i uciec od gangsterów. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Janek osiąga swoje marzenia i odnajduje szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wymyk obsada
Wymyk
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Grzegorz Zgliński
Scenariusz: Grzegorz Zgliński, Janusz Margański
Produkcja: Polska
Premiera: 8 czerwca 2011 (świat)

Wymyk - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wymyk - Opinie

9 + 4 =

Wymyk - polecane w tej kategorii

Wymyk - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne