Violet - fabułaFabuła filmu "Violet"Violet to film opowiadający o losach młodej dziewczyny o imieniu Violet. Mieszka ona w małym miasteczku w stanie Nowy Jork. Jest bardzo samotna i nie ma wielu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie.

Violet spotyka nowych przyjaciółPodczas swojej podróży Violet spotyka dwóch nowych przyjaciół - Jacka i Ellę. Oboje są bardzo otwarci i pomagają jej w odkrywaniu nowych miejsc. Razem odwiedzają wiele miejsc, poznają nowych ludzi i doświadczają wielu przygód.

Violet spotyka swojego ojcaPodczas swojej podróży Violet spotyka swojego ojca, który wyjechał z domu, gdy była jeszcze mała. Ojciec Violety jest bardzo zaskoczony, że jego córka postanowiła go odnaleźć. Pomaga jej w odkrywaniu nowych miejsc i wspiera ją w jej poszukiwaniach.

Violet odkrywa swoją przeszłośćPodczas swojej podróży Violet odkrywa swoją przeszłość. Dowiaduje się, że jej matka zmarła, gdy była jeszcze mała. Poznaje także swoją babcię, która jest bardzo zaskoczona, że jej wnuczka postanowiła ją odnaleźć.

Violet wraca do domuPo wielu przygodach i odkryciach Violet postanawia wrócić do domu. Jest bardziej otwarta na świat i ludzi, a także bardziej pewna siebie. Wraca do swojego miasteczka z nowymi przyjaciółmi i odkrytymi tajemnicami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Violet obsada
Violet
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Bas Devos
Scenariusz: Bas Devos
Produkcja: Belgia, Holandia
Premiera: 27 marca 2015 (Polska)
12 lutego 2014 (świat)

Violet - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Violet - Opinie

7 + 9 =

Violet - polecane w tej kategorii

Violet - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne