Magiczna podróż do Afryki


0 głosy
Magic Journey to Africa
Oceń film
0.00

Magiczna podróż do Afryki - fabułaWyprawa do AfrykiMłody chłopiec o imieniu Kuba postanowił wyruszyć w magiczną podróż do Afryki. Jego celem było odkrycie tajemnic tego egzotycznego kontynentu. Kuba wiedział, że będzie to wyjątkowa przygoda, która zmieni jego życie na zawsze.

Przygotowania do wyprawyKuba przygotowywał się do wyprawy przez kilka miesięcy. Przeczytał wszystkie dostępne książki o Afryce, aby lepiej poznać jej kulturę i historię. Przygotował też plecak z wszystkimi niezbędnymi rzeczami, które miały mu pomóc w podróży.

Spotkanie z przyjaciółmiKiedy wszystko było gotowe, Kuba spotkał się ze swoimi przyjaciółmi, aby wspólnie wyruszyć w podróż. Przyjaciele to: Mały Misiek, który miał wielką odwagę i wiarę w siebie, oraz Księżniczka, która miała wielką wiedzę o Afryce.

Przygody w AfryceKiedy dotarli do Afryki, Kuba i jego przyjaciele zaczęli odkrywać jej tajemnice. Przeżyli wiele przygód, odwiedzili wiele miejsc i poznali wielu ciekawych ludzi. Spotkali też wielu dzikich zwierząt, które pomogły im w ich wyprawie.

Powrót do domuPo kilku miesiącach wyprawy Kuba i jego przyjaciele wrócili do domu. Przywieźli ze sobą wiele wspomnień i cudownych prezentów, które mieli dla swoich bliskich. Kuba wiedział, że ta magiczna podróż do Afryki zmieniła jego życie na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Magiczna podróż do Afryki obsada
Magiczna podróż do Afryki
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Jordi Llompart
Scenariusz: Jordi Llompart
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 12 sierpnia 2011 (Polska)
7 maja 2010 (świat)

Magiczna podróż do Afryki - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Magiczna podróż do Afryki - Opinie

6 + 4 =

Magiczna podróż do Afryki - polecane w tej kategorii

Magiczna podróż do Afryki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne