Wyjątkowe urodziny


1 głosy
Barely Legal
Oceń film
4.00

Wyjątkowe urodziny - fabułaFabuła filmu "Wyjątkowe urodziny"Mia to dziewczynka, która miała wyjątkowe urodziny. Mia miała 12 lat i była bardzo podekscytowana, że wreszcie osiągnęła wiek, w którym może zacząć robić rzeczy, których wcześniej nie mogła. Mia miała wielu przyjaciół, którzy postanowili zorganizować jej wyjątkowe urodziny.

PrzygotowaniaMia i jej przyjaciele zaczęli przygotowywać się do urodzin. Mia wybrała temat urodzinowy, którym były "Księżniczki Disneya". Przyjaciele Mii zaczęli przygotowywać dekoracje, jedzenie i prezenty. Mia zaprosiła również swoją rodzinę, aby wszyscy mogli wspólnie cieszyć się jej urodzinami.

UrodzinyKiedy nadszedł dzień urodzin, wszyscy byli bardzo podekscytowani. Mia i jej przyjaciele założyli stroje księżniczek Disneya i zaczęli bawić się wszystkimi zabawami, które przygotowali. Mia otrzymała wiele prezentów od swojej rodziny i przyjaciół.

NiespodziankaKiedy wszyscy byli już zmęczeni zabawą, Mia otrzymała niespodziankę od swojej rodziny. Był to wycieczka do Disneylandu! Mia i jej przyjaciele byli bardzo podekscytowani i wszyscy razem wybrali się do Disneylandu, aby spędzić wyjątkowe urodziny.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyjątkowe urodziny obsada
Wyjątkowe urodziny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Jose Montesinos
Scenariusz: Naomi L. Selfman
Produkcja: USA
Premiera: 26 lipca 2011 (świat)

Wyjątkowe urodziny - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Wyjątkowe urodziny - Opinie

6 + 4 =

Wyjątkowe urodziny - polecane w tej kategorii

Wyjątkowe urodziny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne