My, oni i obcy


0 głosy
Extraterrestre
Oceń film
0.00

My, oni i obcy - fabułaFabuła filmu "My, oni i obcy"Film "My, oni i obcy" to opowieść o grupie ludzi, którzy zostają zmuszeni do współpracy z obcymi, aby ocalić swoje życie. Głównymi bohaterami są John, jego żona Sarah i ich trójka dzieci.

Spotkanie z obcymiJohn i jego rodzina zostają zmuszeni do spotkania z obcymi, którzy przybywają na Ziemię w celu zbadania ludzkiej rasy. Obcy są bardzo zainteresowani ludźmi i chcą poznać ich zwyczaje i kulturę. John i jego rodzina postanawiają współpracować z obcymi, aby ocalić swoje życie.

Walka o przetrwanieJohn i jego rodzina muszą walczyć o przetrwanie, gdyż obcy są bardzo niebezpieczni. Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić swoje życie. W trakcie swojej podróży spotykają również innych ludzi, którzy również są zmuszeni do współpracy z obcymi.

ZakończenieJohn i jego rodzina muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić swoje życie. W końcu udaje im się ocalić i wrócić do domu. Film kończy się sceną, w której John i jego rodzina są szczęśliwi, że udało im się przetrwać i wrócić do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - My, oni i obcy obsada
My, oni i obcy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Nacho Vigalondo
Scenariusz: Nacho Vigalondo
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 11 września 2011 (świat)

My, oni i obcy - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

My, oni i obcy - Opinie

10 + 8 =

My, oni i obcy - polecane w tej kategorii

My, oni i obcy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne