Płynące wieżowce


0 głosy
Płynące wieżowce
Oceń film
0.00

Płynące wieżowce - fabułaFabuła filmu "Płynące wieżowce"Film "Płynące wieżowce" to opowieść o przygodach młodego chłopca, Ryo, który wraz z rodziną przeprowadza się do miasta w Japonii. Miasto to jest wyjątkowe, ponieważ jest ono zbudowane na wodzie. Wszystkie budynki są połączone ze sobą mostami i kładkami.

Ryo i jego przyjacieleRyo szybko zaprzyjaźnia się z grupą przyjaciół, którzy mieszkają w jego nowym mieście. Wśród nich są: Umi, która jest córką właściciela jednego z wieżowców, Shun, który jest synem kapitana statku, oraz Sora, który jest synem kapitana łodzi.

Przygody RyoRazem z przyjaciółmi Ryo przeżywa wiele przygód. Próbują odkryć tajemnicę, która kryje się za zniknięciem jednego z wieżowców. Próbują również znaleźć sposób na powstrzymanie złego czarodzieja, który chce zniszczyć miasto.

ZakończenieRyo i jego przyjaciele muszą połączyć siły, aby powstrzymać złego czarodzieja i ocalić miasto. Dzięki ich wspólnym wysiłkom udaje im się pokonać złego czarodzieja i ocalić miasto. Wszyscy są szczęśliwi, że udało im się ocalić miasto i mogą cieszyć się wspólnymi przygodami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Płynące wieżowce obsada
Płynące wieżowce
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Tomasz Wasilewski
Scenariusz: Tomasz Wasilewski
Produkcja: Polska
Premiera: 22 listopada 2013 (Polska)
18 kwietnia 2013 (świat)

Płynące wieżowce - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Płynące wieżowce - Opinie

6 + 2 =

Płynące wieżowce - polecane w tej kategorii

Płynące wieżowce - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne