Ostatni ze sprawiedliwych


1 głosy
El Último justo
Oceń film
1.00

Ostatni ze sprawiedliwych - fabułaFabuła filmu "Ostatni ze sprawiedliwych"Film "Ostatni ze sprawiedliwych" opowiada historię ostatniego żyjącego członka Bractwa Sprawiedliwych - Johna Duncana. Jest on wyjątkowym wojownikiem, który został wybrany, aby stawić czoła złu.

John DuncanJohn Duncan jest wyjątkowym wojownikiem, który został wybrany, aby stawić czoła złu. Jest on ostatnim żyjącym członkiem Bractwa Sprawiedliwych, które zostało założone wiele lat temu, aby chronić ludzi przed złem. John jest bardzo silny i odważny, a jego umiejętności w walce są niezwykłe.

Książę OmedKsiążę Omed jest głównym antagonistą w filmie. Jest on potężnym władcą, który chce podbić cały świat. Jego armia jest bardzo silna i zła, a on sam jest bardzo okrutny. Książę Omed jest zdeterminowany, aby zdobyć wszystko, co chce, nawet jeśli oznacza to zniszczenie wszystkiego, co dobre.

ZakończenieJohn Duncan musi stawić czoła Księciu Omedowi i jego armii. Musi on walczyć o dobro i sprawiedliwość, aby ocalić świat przed złem. W końcu John pokonuje Księcia Omeda i jego armię, a świat zostaje ocalony. John Duncan jest ostatnim ze sprawiedliwych, który walczył o dobro i sprawiedliwość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ostatni ze sprawiedliwych obsada
Ostatni ze sprawiedliwych
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Thriller
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Manuel Carballo
Scenariusz: Manu Diez, Manuel Carballo
Produkcja: Meksyk
Premiera: 11 października 2007 (świat)

Ostatni ze sprawiedliwych - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Ostatni ze sprawiedliwych - Opinie

7 + 4 =

Ostatni ze sprawiedliwych - polecane w tej kategorii

Ostatni ze sprawiedliwych - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne