Aviator


5 głosy
The Aviator
Oceń film
4.20

Aviator - fabułaFabuła filmu "Aviator"Film "Aviator" opowiada historię Howarda Hughesa, wybitnego amerykańskiego przedsiębiorcy, producenta filmowego i inżyniera lotniczego. Hughes był jednym z najbardziej znanych i wpływowych ludzi w Ameryce w latach 20. i 30. XX wieku.

Howard HughesHoward Hughes był wybitnym przedsiębiorcą, który zasłynął jako producent filmowy i inżynier lotniczy. Jego największym osiągnięciem było stworzenie samolotu odrzutowego, który ustanowił nowy rekord prędkości. Hughes był również zaangażowany w produkcję filmów, w tym wielokrotnie nagradzanego "Hell's Angels".

Katharine HepburnKatharine Hepburn jest jedną z głównych postaci w filmie "Aviator". Jest to aktorka, która współpracowała z Hughesiem przy produkcji filmu "Hell's Angels". Hughes i Hepburn zaczynają się spotykać, a ich związek staje się coraz bardziej zażyły.

Ava GardnerAva Gardner jest kolejną ważną postacią w filmie "Aviator". Jest to aktorka, która współpracowała z Hughesiem przy produkcji filmu "The Outlaw". Hughes i Gardner zaczynają się spotykać, a ich związek staje się coraz bardziej zażyły.

ZakończenieFilm "Aviator" opowiada historię Howarda Hughesa, który osiągnął wiele sukcesów w swoim życiu. Hughes był wybitnym przedsiębiorcą, producentem filmowym i inżynierem lotniczym. Jego związki z Katharine Hepburn i Ava Gardner były ważnym elementem jego życia. Film kończy się sceną, w której Hughes wyjeżdża do Nowego Jorku, aby kontynuować swoją karierę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Aviator obsada
Aviator
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 163 min.
Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: John Logan
Produkcja: Niemcy, USA
Premiera: 18 lutego 2005 (Polska)
14 grudnia 2004 (świat)

Aviator - gdzie obejrzeć

od 9,99 zł
za film
Oglądaj

Aviator - Opinie

5 + 2 =

Aviator - polecane w tej kategorii

Aviator - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne