Bejbi blues


2 głosy
Bejbi blues
Oceń film
5.00

Bejbi blues - fabułaFabuła filmu "Bejbi blues"Film "Bejbi blues" to opowieść o młodej dziewczynie, która staje przed trudnym wyborem. Małgorzata, bo tak ma na imię bohaterka, jest nastolatką, która właśnie skończyła szkołę średnią. Wraz z przyjaciółmi postanawia wybrać się na wakacje, aby odpocząć od szkolnych obowiązków.

Małgorzata i jej wybórPodczas wakacji Małgorzata dowiaduje się, że jest w ciąży. Nie wie, co ma zrobić. Z jednej strony chce zachować dziecko, z drugiej boi się, że jej życie zmieni się na zawsze. W tym trudnym momencie w jej życiu pojawia się jej były chłopak, który oferuje jej pomoc.

Postacie w filmieGłówną postacią w filmie jest Małgorzata, która musi podjąć trudną decyzję. W jej życiu pojawia się również jej były chłopak, który oferuje jej pomoc. W filmie występują również jej przyjaciele, którzy wspierają ją w trudnym momencie.

ZakończenieMałgorzata musi podjąć trudną decyzję, która wpłynie na jej przyszłość. W filmie pojawia się wiele trudnych tematów, takich jak ciąża nastolatki, odpowiedzialność i wybory, które musimy podejmować w życiu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Małgorzata podejmuje odpowiedzialną decyzję.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bejbi blues obsada
Bejbi blues
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec
Scenariusz: Katarzyna Rosłaniec
Produkcja: Polska
Premiera: 4 stycznia 2013 (Polska)
10 września 2012 (świat)

Bejbi blues - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Bejbi blues - Opinie

4 + 4 =

Bejbi blues - polecane w tej kategorii

Bejbi blues - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne