Zakochana Jane


4 głosy
Becoming Jane
Oceń film
3.50

Zakochana Jane - fabułaFabuła filmu "Zakochana Jane"Film "Zakochana Jane" opowiada historię Jane Austen, która jest młodą, ambitną pisarką. Pragnie ona wydać swoją pierwszą powieść, ale jej rodzina nie wspiera jej w tym. Jane postanawia więc wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Jane Austen, która jest młodą, ambitną pisarką. W filmie występują także jej rodzice, którzy nie wspierają jej w jej pragnieniu wydania powieści. Pojawia się także Tom Lefroy, który jest młodym, przystojnym adwokatem. Jane i Tom zakochują się w sobie, ale ich miłość jest niemożliwa do zrealizowania ze względu na różnice społeczne.

Podróż JaneJane postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Podczas swojej podróży spotyka wielu interesujących ludzi, którzy wspierają ją w jej pragnieniu wydania powieści. Jane odkrywa także, że jej prawdziwa miłość jest możliwa do zrealizowania, jeśli tylko będzie miała odwagę walczyć o swoje marzenia.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jane wydaje swoją pierwszą powieść i odnajduje miłość swojego życia. Jej rodzice także akceptują jej decyzję i wspierają ją w jej pragnieniu. Jane i Tom są szczęśliwi razem i wszystko wskazuje na to, że ich miłość będzie trwała wiecznie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zakochana Jane obsada
Zakochana Jane
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Kostiumowy, Romans
Czas trwania: 120 min.
Reżyseria: Julian Jarrold
Scenariusz: Kevin Hood, Sarah Williams
Produkcja: Irlandia, Wielka Brytania
Premiera: 14 września 2007 (Polska)
2 marca 2007 (świat)

Zakochana Jane - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Zakochana Jane - Opinie

2 + 4 =

Zakochana Jane - polecane w tej kategorii

Zakochana Jane - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne