Chichot losu


3 głosy
Chichot losu
Oceń film
2.67

Chichot losu - fabułaFabuła serialu "Chichot losu"Serial "Chichot losu" opowiada historię dwóch rodzin, które są ze sobą połączone przez los. Głównymi bohaterami są: Cemal, Zeynep, Nihan, Kemal, Emir i Ozan.

Cemal i ZeynepCemal i Zeynep są małżeństwem, które pochodzi z biednej rodziny. Zeynep jest córką biznesmena, który zmarł, gdy była jeszcze dzieckiem. Cemal jest pracownikiem fabryki, który pracuje ciężko, aby utrzymać rodzinę.

Nihan i KemalNihan i Kemal są małżeństwem, które pochodzi z bogatej rodziny. Nihan jest córką biznesmena, który zmarł, gdy była jeszcze dzieckiem. Kemal jest synem biznesmena, który jest właścicielem fabryki, w której pracuje Cemal.

Emir i OzanEmir i Ozan są bratem i siostrą, którzy są dziećmi biznesmena, który zmarł, gdy byli jeszcze dziećmi. Ozan jest synem Cemala i Zeynep, a Emir jest synem Nihan i Kemala.

Fabuła serialuSerial opowiada historię dwóch rodzin, które są ze sobą połączone przez los. Głównymi bohaterami są Cemal, Zeynep, Nihan, Kemal, Emir i Ozan. Serial skupia się na ich losach, które są związane z ich przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje.

Serial "Chichot losu" to opowieść o miłości, przyjaźni, rodzinie i wyborach, które muszą podejmować bohaterowie, aby odnaleźć szczęście. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje. Serial pokazuje, jak losy tych rodzin są ze sobą powiązane i jak ich życie jest wpływane przez ich wybory i decyzje.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chichot losu obsada
Chichot losu
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Maciej Dejczer
Scenariusz: Wojciech Tomczyk
Produkcja: Polska
Premiera: 5 marca 2011

Chichot losu - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Chichot losu - Opinie

8 + 1 =

Chichot losu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne