Lego Friends


0 głosy
Lego Friends
Oceń film
0.00

Lego Friends - fabułaFabuła bajki "Lego Friends"Bajka "Lego Friends" opowiada o pięciu przyjaciółkach, które mieszkają w Heartlake City. Każda z nich ma swoje własne pasje i zainteresowania.

OliviaOlivia jest naukowcem i wynalazcą. Uwielbia eksperymentować i tworzyć nowe rzeczy. Jest bardzo ambitna i zawsze stara się znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

EmmaEmma jest artystką i projektantką mody. Uwielbia tworzyć nowe ubrania i projektować nowe wzory. Jest bardzo kreatywna i zawsze szuka nowych pomysłów.

StephanieStephanie jest sportowcem i zawodniczką. Uwielbia rywalizację i zawsze stara się być najlepsza. Jest bardzo ambitna i zawsze dąży do osiągnięcia swoich celów.

MiaMia jest muzykiem i kompozytorem. Uwielbia tworzyć nowe utwory i komponować muzykę. Jest bardzo twórcza i zawsze szuka nowych pomysłów.

AndreaAndrea jest fotografem i reporterką. Uwielbia szukać nowych historii i opowiadać je innym. Jest bardzo ciekawa świata i zawsze szuka nowych wyzwań.

Wszystkie pięć przyjaciółek wspólnie przeżywa wiele przygód i próbuje rozwiązywać problemy w Heartlake City. Dzięki swojej wytrwałości i przyjaźni są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i odnosić sukcesy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lego Friends obsada
Lego Friends
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 22 min.
Produkcja: Dania, Tajlandia
Premiera: 2011

Lego Friends - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj

Lego Friends - Opinie

2 + 1 =

Lego Friends - polecane w tej kategorii

Lego Friends - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne