Gajusz - Barbarzyńcy


4 głosy
Barbaren
Oceń film
4.50

Gajusz

BIOGRAFIA Gabriele Rizzoli

CHARAKTERYSTYKA


Syn Arminiusa z jego małżeństwa zawartego w Rzymie; ojciec, zanim Gajusz pojawił się w Germanii, nikomu nie mówił o jego istnieniu. Zafascynowany Rzymem, wychowany w rzymskim duchu gardzi barbarzyńcami, choć z czasem zaczyna ulegać fascynacji ich kulturą. Popędliwy, często działa pochopnie, w kilku sytuacjach okazuje się tchórzem i zdrajcą.


WYGLĄD


Nastolatek średniego wzrostu, normalnej budowy ciała, ma ciemne kręcone włosy, nosi się po rzymsku, potem niekiedy zakłada stroje germańskie.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Spotyka ojca w obozie, w czasie gdy ten zostaje tam uwięziony po zdradzie Marboda i Flavusa. Jest świadkiem uwolnienia Arminiusa, walczy z Dido, którą poważnie rani. Potem zostaje ogłuszony, a ojciec zabiera go z obozu i zanosi do wioski Cherusków. Chłopak narzeka na panujące tam warunki i gardzi tubylcami, choć potem zaczyna go fascynować Odvulf, który uczy go strzelać z procy. Mówi ojcu, że jako Rzymianin cieszy się z wzajemnej wrogości, jaką żywią do siebie germańskie plemiona – walcząc między sobą wzmacniają Rzym (słowa te potem wpłyną na uznanie Marboda królem).


Pomaga Flavusowi ogłuszyć Marboda, który miał zabić jego wuja. Ucieka z obozu, odkrywając plany zaatakowania przez Rzymian w czasie zebrania wszystkich germańskich reików. Ukrywa się w lesie, spotyka Folkwina i Thusneldę, pokazuje im przybywającą rzymską flotę.

Gajusz - powiązania postaci Barbarzyńcy

Gajusz
Aktor: Gabriele Rizzoli
Ojciec: Gaius Julius Arminius

Gajusz - Opinie

1 + 8 =

Barbarzyńcy - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne