Odarike - Barbarzyńcy


4 głosy
Barbaren
Oceń film
4.50

Odarike

BIOGRAFIA Katharina Heyer

CHARAKTERYSTYKA


Żona Marboda, władcy Markomanów. Trudno ją polubić – mówi o wszystkim wprost, nie przebierając w słowach (czasem zresztą mówi zbyt wiele i wyjawia sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego), ma duże poczucie własnej wartości i podkreśla to na każdym kroku. Popiera politykę prowadzoną przez męża, uważa, że z Rzymianami nie należy walczyć, a współpracować. Egoistka, pewna siebie, wyniosła.


WYGLĄD


Szczupła kobieta średniego wzrostu o nordyckiej urodzie, z długimi blond włosami, w wieku między 30 a 40 lat; często zakłada futra świadczące o jej statusie.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Jest obecna przy odwiedzinach Flavusa, a potem Arminiusa i Thusneldy. Gdy mężczyźni jadą na polowanie, spędza sporo czasu z Thusneldą, na każdym kroku krytykując „barbarzyńców”, którzy nie mają nawet ujęć wody pitnej. Sama żyje, co pokazuje kilka scenek, w stylu rzymskim, otaczając się liczną służbą. Mówiąc o Flavusie, zdradza, że wie o relacji łączącej go z jej mężem, czego raczej nawet nie ukrywa. Gajusz z jej słów wnioskuje, że Marbod postanowił w końcu zabić Flavusa. Ginie po zdradzie Flavusa i ataku Rzymian na obóz w czasie zebrania reików.

Odarike - powiązania postaci Barbarzyńcy

Odarike
Aktor: Katharina Heyer
Data śmierci: sezon 2

Odarike - Opinie

4 + 2 =

Barbarzyńcy - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne